39 رازسلامتی

نویسنده: beh rad جمعه 30 آبان 1393 ساعت 03:57 نظرات

39 رازسلامتی

39رازسلامتی


1-آب فراوان بنوشید.

2- مثل یک پادشاه صبحانه بخورید، مثل یک شاهزاده ناهار و مثل یک گدا شام بخورید..

3- بیشتر از سبزیجات استفاده کنید تا غذاهای فراوری شده.

4- بااین 3 تا E زندگی کنید:

 • ادامه مطلب 39 رازسلامتی
 • خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

  نویسنده: beh rad پنجشنبه 29 آبان 1393 ساعت 03:23 نظرات
  معرفی 10 مورد از بهترین خانه های سبز آمریکا در رقابت های AIA 2014

  انیستیتوی آمریکایی معماران، ده مورد از برترین خانه های سبز انتخاب شده در ایالات متحده را معرفی کرده است. همانطور که در سال گذشته هم لیستی از این خانه ها را ارائه داده بود، امسال نیز داوران با یک لیست جالب از ساختمان ها آمده اند که شامل برخی از پروژه های ساختمانی سبز که مردم کمتر از آنها اطلاع داشتند، مانند یک پناهگاه برای افراد بی خانمان، یک خانه درختی، و حتی یک دادگاه که انرژی مصرفی آن تقریبا صفر بود. در ادامه مطلب به طور خلاصه در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی را ارائه داده ایم که در 10 پست به تمامی این خانه ها میپردازیم و این دومین پست میباشد برای دیدن تمامی پست های منتشر شده اینجا کلیک کنید

 • ادامه مطلب خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷
 • خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

  نویسنده: beh rad چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 05:13 نظرات
  معرفی 10 مورد از بهترین خانه های سبز آمریکا در رقابت های AIA 2014

  انیستیتوی آمریکایی معماران، ده مورد از برترین خانه های سبز انتخاب شده در ایالات متحده را معرفی کرده است. همانطور که در سال گذشته هم لیستی از این خانه ها را ارائه داده بود، امسال نیز داوران با یک لیست جالب از ساختمان ها آمده اند که شامل برخی از پروژه های ساختمانی سبز که مردم کمتر از آنها اطلاع داشتند، مانند یک پناهگاه برای افراد بی خانمان، یک خانه درختی، و حتی یک دادگاه که انرژی مصرفی آن تقریبا صفر بود. در ادامه مطلب به طور خلاصه در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی را ارائه داده ایم که در 10 پست به تمامی این خانه ها میپردازیم و این اولین پست میباشد برای دیدن تمامی پست های منتشر شده اینجا کلیک کنید

 • ادامه مطلب خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷
 • تفاوت مغز مرد و زن

  نویسنده: beh rad سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 04:47 نظرات

  نیمکره راست مغز مسئول تفکرات خیالی و تصورات و

  تفاوت مغز مرد و زن

   هنر است که در خلق ، استنباء احساس و شوخ طبعی نقش دارد.نیمکره چپ مغز مسئول فعالیت‌های منطقی و ظریف و موشکافانه است. خواندن، نوشتن، تجزیه و تحلیل و دانش و مهارت و مدیریت علوم برعهده این بخش از مغز می‌باشد.ارتباط قوی بین این دو نیمکره دارای مزیت است. برای مثال نیمکره چپ مغز با پردازش‌های نیمکره راست ، بیان بهتری از احساس را ارائه خواهد داد.

 • ادامه مطلب تفاوت مغز مرد و زن
 • ریزش مو

  نویسنده: beh rad دوشنبه 26 آبان 1393 ساعت 03:51 نظرات

  مهمترین اصل برای جلوگیری از ریزش موهااین است که بطور منظم و با توجه به میزان رویش موهای خود به آرایشگاه بروید و از تغییر حالت موهای خود به طور مداوم پرهیز کنید. 

  ریزش مو

  موی سر نه تنها به زیبایی بصری می‌افزاید بلکه از پوست سر انسان نیز محافظت می‌کند؛ این باعث می‌شود تا مو از اهمیت بسیار بالایی برخودار باشد که نمی‌توان از کنار آن به سادگی عبور کرد.

  یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های داشتن موهای سالم تغذیه درست و همچنین داشتن یک رژیم غذایی بسیار عالی است؛ این باعث می‌شود تا شما موهایی سالم برای تمامی عمرتان داشته باشید.

 • ادامه مطلب ریزش مو
 • ساطع کردن نور توسط موجود زنده یا Bio-luminescence

  نویسنده: beh rad یکشنبه 25 آبان 1393 ساعت 03:42 نظرات
  این که جانوران و گیاهانی وجود داشته باشند که صورت های دیگر از انرژی را تولید کنند که تقریبا غیرمعمولی باشد ، سالیان درازی است که ذهن دانشمندان و محققان ژنتیک را به خود مشغول ساخته است .Bio-luminescence
   امروزه محققان به خوبی میدانند که در برخی جانوران ، سلول هایی وجود دارد که قابلیت انتشار انرژی نورانی دارندبررسی تاریخی این پدیده میتواند به هزاران سال قبل برگردد . زمانیکه ارسطو در نوشته های خود از این نور به عنوان "آتش سرد" یا "Cool fire" نام می برد و طبیعت شناس رومی ، پلینی ، چوب های نوردهنده را نوعی درخت زیتون ذکر میکند.
 • ادامه مطلب ساطع کردن نور توسط موجود زنده یا Bio-luminescence
 • راه رفتن در حشرات

  نویسنده: beh rad شنبه 24 آبان 1393 ساعت 04:32 نظرات

  راه رفتن در حشرات

  راه رفتن یا قدم زدن:

   تفاوت بین قدم زدن و دویدن در حشرات یک تشخیص اختیاری و بر اساس سرعت حرکت است. طرز معمولی راه رفتن در حشرات بدین ترتیب است که 3 عدد از پاها به جلو حرکت می­کنند در حالی که 3 عدد پای دیگر روی زمیـن قرار دارنـد. پاهـای جلو و عقب یک طرف و پای میـانی از طرف دیگر با هم حرکت می­کنند. حالات دیگر راه رفتن نیز وجود دارد.

  جهیدن یا جهش:

 • ادامه مطلب راه رفتن در حشرات
 • تعداد کل صفحات: 4

  گالری تصاویر

  javascript:messageForm()
  href=
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic