تبلیغات
زیست شناسی ● BioZist - خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

نویسنده: beh rad یکشنبه 9 آذر 1393 ساعت 15:41 نظرات
معرفی 10 مورد از بهترین خانه های سبز آمریکا در رقابت های AIA 2014

انیستیتوی آمریکایی معماران، ده مورد از برترین خانه های سبز انتخاب شده در ایالات متحده را معرفی کرده است. همانطور که در سال گذشته هم لیستی از این خانه ها را ارائه داده بود، امسال نیز داوران با یک لیست جالب از ساختمان ها آمده اند که شامل برخی از پروژه های ساختمانی سبز که مردم کمتر از آنها اطلاع داشتند، مانند یک پناهگاه برای افراد بی خانمان، یک خانه درختی، و حتی یک دادگاه که انرژی مصرفی آن تقریبا صفر بود. در ادامه مطلب به طور خلاصه در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی را ارائه داده ایم که در 10 پست به تمامی این خانه ها میپردازیم و این هفتمین پست میباشد برای دیدن تمامی پست های منتشر شده اینجا کلیک کنید


خانه درختی پایدار

خانه درختی

به درستی، این خانه درختی جنگلی واقع در منطقه Summit Bechtel Reserve در غرب ویرجینیا، مثال خوبی از یک خانه درختی می باشد که از همه لحاظ با طبیعت هماهنگ است. این خانه درختی به عنوان یک مکان برای آموزش و گردهمایی ها خدمات رسانی می کند.

خانه درختیخانه درختیخانه درختی

این خانه درختی به لطف فناوری های سبز شامل یک مجموعه فتوولتائیک، دو توربین بادی، سیستم جمع آوری آب باران و پاکسازی آب، و این حقیقت که مصرف انرژی آن Net-Zero می باشد مورد توجه داوران AIA قرار گرفته است.

خانه درختیخانه درختی

منبع:topinearth.com

  • خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷
  • گالری تصاویر

    javascript:messageForm()
    href=