تبلیغات
زیست شناسی ● BioZist - خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

نویسنده: beh rad یکشنبه 16 آذر 1393 ساعت 03:39 نظرات
معرفی 10 مورد از بهترین خانه های سبز آمریکا در رقابت های AIA 2014

انیستیتوی آمریکایی معماران، ده مورد از برترین خانه های سبز انتخاب شده در ایالات متحده را معرفی کرده است. همانطور که در سال گذشته هم لیستی از این خانه ها را ارائه داده بود، امسال نیز داوران با یک لیست جالب از ساختمان ها آمده اند که شامل برخی از پروژه های ساختمانی سبز که مردم کمتر از آنها اطلاع داشتند، مانند یک پناهگاه برای افراد بی خانمان، یک خانه درختی، و حتی یک دادگاه که انرژی مصرفی آن تقریبا صفر بود. در ادامه مطلب به طور خلاصه در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی را ارائه داده ایم که در 10 پست به تمامی این خانه ها میپردازیم و این دهمین پست میباشد برای دیدن تمامی پست های منتشر شده اینجا کلیک کنید


Gateway Center از مرکز علوم زیست محیطی و جنگلداری دانشگاه SUNY-ESF

Gateway Center

مرکز علوم زیست محیطی و جنگلداری دانشگاه SUNY-ESF، قدیمی ترین نهاد در ایالات متحده می باشد که تمرکز آن روی مطالعات دقیق بر روی محیط زیست است. بخش جدید Gateway با داشتن گواهینامه LEED Platinum برای آموزش و پژوهش توسعه داده شده و بخشی از تعهد بلند پروازانه ESF برای رسیدن به کربن کامل در سال 2015 را تشکیل می دهد.

Gateway CenterGateway CenterGateway CenterGateway Center

این مکان با استفاده از پوشش فلزی و بلوک های بتنی بازیافت شده، و همچنین چوب با منابع پایدار ساخته شده بود. یک بام سبز، پانل های خورشیدی، آب گرم کن خورشیدی، و یک سیستم جمع آوری آب باران بسیار کارآمد در طول ساخت این مجموعه نصب شده است.

Gateway Center

منبع:topinearth.com

  • خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷
  • گالری تصاویر

    javascript:messageForm()
    href=