تبلیغات
زیست شناسی ● BioZist - خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

نویسنده: beh rad شنبه 1 آذر 1393 ساعت 03:48 نظرات
معرفی 10 مورد از بهترین خانه های سبز آمریکا در رقابت های AIA 2014

انیستیتوی آمریکایی معماران، ده مورد از برترین خانه های سبز انتخاب شده در ایالات متحده را معرفی کرده است. همانطور که در سال گذشته هم لیستی از این خانه ها را ارائه داده بود، امسال نیز داوران با یک لیست جالب از ساختمان ها آمده اند که شامل برخی از پروژه های ساختمانی سبز که مردم کمتر از آنها اطلاع داشتند، مانند یک پناهگاه برای افراد بی خانمان، یک خانه درختی، و حتی یک دادگاه که انرژی مصرفی آن تقریبا صفر بود. در ادامه مطلب به طور خلاصه در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی را ارائه داده ایم که در 10 پست به تمامی این خانه ها میپردازیم و این چهارمین پست میباشد برای دیدن تمامی پست های منتشر شده اینجا کلیک کنید


ساختمان خدمات بهداشتی دانشجویی دانشگاه آریزونا

ساختمان خدمات بهداشتی دانشجویی دانشگاه آریزونا

ساختمان جدید خدمات بهداشتی دانشگاه ایالتی آریزونا یک پروژه بازسازی شده سازگار با محیط زیست است که در این پروژه یک کلینیک غیرجذاب به فضایی دلپذیر تبدیل شده است.

ساختمان خدمات بهداشتی دانشجویی دانشگاه آریزوناساختمان خدمات بهداشتی دانشجویی دانشگاه آریزونا

این پروژه شامل تخریب بخش های بزرگی از ساختمان موجود که به عنوان ساختمان خدمات بهداشتی ASU ساخته شده بود، می باشد، که پس از آن توسط سازه هایی به مراتب کارآمدتر جایگزین شده است. این مکان هم اکنون دارای نرم افزار نظارت بر مصرف انرژی، فتوولتائیک و سیستم بازیافت آب باران می باشد.

ساختمان خدمات بهداشتی دانشجویی دانشگاه آریزوناساختمان خدمات بهداشتی دانشجویی دانشگاه آریزونا

منبع:topinearth.com

  • خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷
  • گالری تصاویر

    javascript:messageForm()
    href=