تبلیغات
زیست شناسی ● BioZist - خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

نویسنده: beh rad جمعه 7 آذر 1393 ساعت 03:23 نظرات
معرفی 10 مورد از بهترین خانه های سبز آمریکا در رقابت های AIA 2014

انیستیتوی آمریکایی معماران، ده مورد از برترین خانه های سبز انتخاب شده در ایالات متحده را معرفی کرده است. همانطور که در سال گذشته هم لیستی از این خانه ها را ارائه داده بود، امسال نیز داوران با یک لیست جالب از ساختمان ها آمده اند که شامل برخی از پروژه های ساختمانی سبز که مردم کمتر از آنها اطلاع داشتند، مانند یک پناهگاه برای افراد بی خانمان، یک خانه درختی، و حتی یک دادگاه که انرژی مصرفی آن تقریبا صفر بود. در ادامه مطلب به طور خلاصه در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی را ارائه داده ایم که در 10 پست به تمامی این خانه ها میپردازیم و این ششمین پست میباشد برای دیدن تمامی پست های منتشر شده اینجا کلیک کنید


اداره مرکزی بنیاد David و Lucile Packard

اداره مرکزی بنیاد David و Lucile Packard

اداره مرکزی بنیاد David و Lucile Packard (معروف به Hewlett-Packard) به تازگی ساخته شده است. این ساختمان در لس آنجلس کالیفرنیا مستقر است و بزرگترین ساختمان جهان نامیده شده که تاکنون گواهینامه Net Zero Energy Building را از موسسه گواهینامه International Living Future دریافت کرده است.

اداره مرکزی بنیاد David و Lucile Packardاداره مرکزی بنیاد David و Lucile Packard

از امکانات این ساختمان می توان به لایه های مختلف از آفتاب گیرها، کنترل حساسیت نور، سیستم جمع آوری آب باران برای کمک به حفظ درجه حرارت نسبتا ثابت، تهویه طبیعی و انرژی خورشیدی اشاره کرد. بعد از عملکرد یکساله، انرژی مثبت آن در حال حاضر ثابت می باشد.

اداره مرکزی بنیاد David و Lucile Packardاداره مرکزی بنیاد David و Lucile Packardمنبع:topinearth.com
  • خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷
  • گالری تصاویر

    javascript:messageForm()
    href=