تبلیغات
زیست شناسی ● BioZist - خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

نویسنده: beh rad پنجشنبه 29 آبان 1393 ساعت 03:23 نظرات
معرفی 10 مورد از بهترین خانه های سبز آمریکا در رقابت های AIA 2014

انیستیتوی آمریکایی معماران، ده مورد از برترین خانه های سبز انتخاب شده در ایالات متحده را معرفی کرده است. همانطور که در سال گذشته هم لیستی از این خانه ها را ارائه داده بود، امسال نیز داوران با یک لیست جالب از ساختمان ها آمده اند که شامل برخی از پروژه های ساختمانی سبز که مردم کمتر از آنها اطلاع داشتند، مانند یک پناهگاه برای افراد بی خانمان، یک خانه درختی، و حتی یک دادگاه که انرژی مصرفی آن تقریبا صفر بود. در ادامه مطلب به طور خلاصه در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی را ارائه داده ایم که در 10 پست به تمامی این خانه ها میپردازیم و این دومین پست میباشد برای دیدن تمامی پست های منتشر شده اینجا کلیک کنید


پارک Bushwick Inlet

Bushwick Inlet Park

پروژه پارک Bushwick Inlet نیز مرحله اول یک طرح برای تبدیل اسکله Brooklyn's Williamsburg از قطعه زمین های صنعتی به یک پارک عمومی را نشان می دهد. تاکنون، این منطقه به عنوان زمین بازی، کلاس های درس، امکانات عمومی و ساختمان های مربوط به فضاهای تعمیر و نگهداری پارک مورد استفاده قرار گرفته است.

Bushwick Inlet ParkBushwick Inlet ParkBushwick Inlet ParkBushwick Inlet ParkBushwick Inlet Park

همچنین این پارک یک مرکز چند منظوره بزرگ تکمیل شده با سقف سبز می باشد، علاوه براین، داربست های بزرگ خورشیدی، نیمی از برق مورد استفاده ساختمان را تولید می کنند. سایر ویژگی های سبز این مکان عبارتند از: چاه های پمپ حرارتی منبع زمینی، سیستم جمع آوری آب باران و آب قطره ای.


Bushwick Inlet Park

منبع:topinearth.com

  • خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷
  • گالری تصاویر

    javascript:messageForm()
    href=