تبلیغات
زیست شناسی ● BioZist - خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷

نویسنده: beh rad چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 05:13 نظرات
معرفی 10 مورد از بهترین خانه های سبز آمریکا در رقابت های AIA 2014

انیستیتوی آمریکایی معماران، ده مورد از برترین خانه های سبز انتخاب شده در ایالات متحده را معرفی کرده است. همانطور که در سال گذشته هم لیستی از این خانه ها را ارائه داده بود، امسال نیز داوران با یک لیست جالب از ساختمان ها آمده اند که شامل برخی از پروژه های ساختمانی سبز که مردم کمتر از آنها اطلاع داشتند، مانند یک پناهگاه برای افراد بی خانمان، یک خانه درختی، و حتی یک دادگاه که انرژی مصرفی آن تقریبا صفر بود. در ادامه مطلب به طور خلاصه در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی را ارائه داده ایم که در 10 پست به تمامی این خانه ها میپردازیم و این اولین پست میباشد برای دیدن تمامی پست های منتشر شده اینجا کلیک کنید


ساختمان Bud Clark Commons

Bud Clark Commons

به عنوان یک بخش کلیدی شهر پورتلند و تلاش ده ساله ایالت ارگان برای مبارزه با بی خانمانی، موجب ساخته شدن ساختمان Bud Clark Commons به عنوان مکان امنی برای مردم آسیب پذیر فراهم آورده است تا آنها را اصطلاحا از کارتن خوابی به زندگی در یک خانه پایدار منتقل کنند.

Bud Clark Commons

این ساختمان دارای یک مرکز برای پیاده روی در روز، خدمات پشتیبانی، 90 تخت به عنوان سرپناه موقت و 130 آپارتمان استودیوی مجهز به عنوان مسکن دائمی می باشد.

Bud Clark Commons

تکنولوژی سبز در گواهینامه LEED Platinum دریافتی این ساختمان شامل بازیافت آب فاضلاب، آب گرم خورشیدی، تهویه بهبود حرارت و نور طبیعی روز می باشد.

Bud Clark Commons

منبع:topinearth.com
  • خانه های سبز آمریکا در رقابت AIA 2014 ۶۷
  • گالری تصاویر

    javascript:messageForm()
    href=